Skąd się wzięły ceny?

W Republic of Patterns nie znajdziesz sieciówkowych cen, bo nie znajdziesz sieciówkowych ubrań!


Materiały i dodatki

Oto klucz do najwyższej jakości, efektownego wyglądu i długowieczności ubrań Republic of Patterns. Korzystamy z najlepszych materiałów. Koszule szyjemy z hiszpańskich tkanin, t-shirty z dziany produkowanej w Łodzi. Nawet poliester jest u nas jakości premium - Pani Prezydent osobiście bardzo długo go szukała. Nie mniej ważne są żakardowe metki, mocne polskie guziki czy naszywki z ekologicznej skórki.


Druk i uszlachetnienia

Dbamy o detale. Wszystkie nasze ubrania są zadrukowywane ekologicznym, supertrwałym drukiem cyfrowym. Sanforyzacja lub kompaktowanie nie wiele mówi Obywatelom, ale to właśnie dzięki tym zabiegom uszlachetniania ubrania od Republic of Patterns są miłe dla ciała.


Kapitał ludzki

Samo się nie zrobi! W przygotowanie ubrania może być zaangażowane nawet kilkanaście osób. Projektanci i projektantki, konstruktorzy i konstruktorki, krojczy i krojcze, szwacze i szwaczki, prasowacze i prasowaczki, pakowacze i pakowaczki zorganizowani w Departamenty, Ministerstwa i Oddziały... Nie liczymy tu osób pracujących w drukarni, wykańczalni czy firmach produkujących dodatki takie jak guziki czy metki. Uff, dobrze, że Pani Prezydent czuwa nad pracami!


Podatki

Republic of Patterns zgodnie z prawem uiszcza wszystkie podatki, składki i opłaty obowiązujące przedsiębiorców w Polsce. Na co dzień jest wesoło, ale to nie żarty - u nas i dla nas pracuje się legalnie.


Dziękujemy, że jesteś z nami. Nieś wieść o Republice w świat, a jeżeli masz jakieś pytania, pomysł, czy chcesz się po prostu przywitać - pisz śmiało, czekamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.